No cóż będę pierwszy

To miejsce dla otwierających lub już prowadzących swoją działalność gospodarczą, tu porozmawiasz o prawie, podatkach, dotacjach i wymogach, które należy spełnić.

No cóż będę pierwszy

Postprzez Kancelaria » 20.01.2011 11:01:40

Zgodnie z moim loginem, chciałbym przedstawić Kancelarią Radcy Prawnego Magdalena Witucka z siedzibą w Gdyni.
Jedną z naszych specjalizacji jest prawo celne oraz kursy na Agenta Celnego, stąd istnieje prawdopodobieństwo, że może ktoś z Państwa już się spotkał z p. Magdaleną.
Służymy pomocą i myślę, że aktywnie będziemy uczestniczyć w rozmowach. Zarówno tych merytorycznych jak i luźnych "pogaduchach".
Szeroko rozumiana pomoc prawna oraz szkolenia na Agenta Celnego
Kancelaria
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez Marta » 22.01.2011 13:03:27

Bardzo miło mi powtać fachowców na naszym forum, brakuje nam osób, które biegle orientują się w przepisach zmieniającego się prawa zarówno celnego jak i innych dziedzin tej nauki. Poza tym ważna jest też interpretacja tych przepisów, bo jak się okazuje co urząd to inna interpratacja danego przepisu :)

Ja ze swej strony zapraszam do czynnego udziału i współtworzenia naszego forum.

Pozrawiam.
Marta
... Marzenia są nie po to by je mieć, lecz po to by je realizować ...
Marta
Moderator
Moderator

Nam również miło

Postprzez Kancelaria » 24.01.2011 08:29:32

Również cieszymy się, iż będziemy mogli wspomóc forumowiczów. Cieszy fakt, że właścicielka naszej Kancelarii jest znana wśród forumowiczów i ceniona za wiedzę i fachowość.
Szeroko rozumiana pomoc prawna oraz szkolenia na Agenta Celnego
Kancelaria
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez kasiorek » 13.09.2011 12:04:57

Bardzo się cieszę, że będziemy mieli możliwość skorzystania z Waszej pomocy. Z Panią Magdą miałam okazję spotkać się na kursie organizowanym przez PCKD w Gdańsku. I to są chyba moje jedyne pozytywne wspomienia z tamtego okresu...

Pozdrawiam serdecznie,
kasiorek
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez moniakmc » 27.09.2011 10:08:23

Na kursie Pani Magda była wspaniała, pozdrawiam.
Pozdrawiam, Monika.
moniakmc
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do Firma